Polsko-Brytyjskie Forum Gospodarcze w Krakowie

Polsko-Brytyjskie Forum Gospodarcze w Krakowie

Forum

Dnia 8 czerwca w Krakowie odbyło się Polsko-Brytyjskie Forum Gospodarcze zorganizowane przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową. Jedną z części Forum był warsztat prawno-podatkowy dla przedsiębiorców, który poprowadziła radca prawny Kancelarii DK Law Paulina Drzewiecka wspólnie z polsko-brytyjskim biurem księgowym Capital Business Links.

Wielka Brytania jest drugim największym rynkiem dla polskich eksporterów po Niemczech. Prawie 7% wartości polskich towarów eksportowanych trafia do Wlk. Brytanii. Jednocześnie Brytyjczycy sporo inwestują w Polsce (w 2015 r. byli na 4. miejscu wśród inwestorów zagranicznych), a polscy przedsiębiorcy podbijają Wlk. Brytanię. Jak to będzie po Brexicie? Czy polski handel ucierpi? Czy inwestorzy globalni, obecni w Wlk. Brytanii, przeniosą się do krajów unijnych? Ile przyjedzie do Polski? Ile Polaków zostanie na wyspach, ile wróci do Polski, bądź przemieści się do innych krajów? Czy Wlk. Brytania nadal będzie atrakcyjnym miejscem dla start-up’ów z Polski, które chcą zaistnieć na rynkach globalnych?

Z Agendą Konferencji oraz szczegółami można zapoznać się pod poniższym adresem:

http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/polsko-brytyjskie-forum-gospodarcze-w-krakowie/

 

 

Radca prawny zajmujący się bieżącą obsługą korporacyjną spółek, przekształceniami oraz doradztwem w zakresie ładu korporacyjnego. Specjalizuje się również w obsłudze firm z branży e-commerce. Ukończyła kwalifikację prowadzoną w Institute of Chartered Secretaries and Administrators, uzyskując tytuł Chartered Company Secretary, tym samym zajmuje się prawem spółek brytyjskich oraz brytyjskim prawem pracy.
Masz pytanie?