Kancelaria podejmuje się świadczenia pomocy prawnej głównie w ramach poniższych specjalizacji, jednak jeśli mają Państwo pytania dotyczące innych dziedzin prawa, zapraszamy do kontaktu, a z chęcią rozpatrzymy czy jesteśmy w stanie pomóc.
Bardzo ważną decyzją w życiu każdego z nas jest zakup mieszkania, działki budowlanej czy domu. Z decyzją tą wiąże się również podjęcie dużych zobowiązań finansowych, stąd też podejmując ją chcemy być pewni, że nic nas nie zaskoczy, że dobrze lokujemy swoje środki.

Towarzyszymy więc naszym Klientom również na etapie dokonywanego przez nich zakupu wymarzonego M, sprawdzając dla nich umowy rezerwacyjne, przedwstępne umowy sprzedaży, umowy deweloperskie, umowy przeniesienia własności.
Zgłaszają się również do nas Klienci borykający się z problemami z zakresu prawa rodzinnego, z pytaniami dotyczącymi m.in. sprawy rozwodowej, alimentacyjnej, o uregulowanie kontaktów, zaspokajanie potrzeb rodziny.

Wyjaśniamy naszym Klientom jak przebiega sprawa rozwodowa, z jakimi pytaniami ze strony sądu, czy też drugiej strony muszą się liczyć, ile może potrwać sprawa, od czego uzależniona jest wysokość alimentów, co się dzieje gdy małżonkowie nie mogą się porozumieć w zakresie opieki nad małoletnimi dziećmi.
Bardzo często zgłaszają się do nas Klienci z pytaniami dotyczącymi spraw spadkowych. Służymy pomocą prawną w odpowiedzi na liczne pytania, takie jak m.in. kto dziedziczy po zmarłym spadkodawcy, co się dzieje w sytuacji gdy spadkodawca pozostawił testament, czy przysługuje mi zachowek, co mam zrobić, aby nie dziedziczyć długów.

Naszych Klientów reprezentujemy również przed sądami, w sprawach takich jak m.in. o stwierdzenie nabycia spadku czy o dział spadku.
W codziennej pracy spotykamy się również z problemami naszych Klientów dotyczącymi odmownych decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Często są zagubieni, towarzyszy im niezrozumienie zawiłych przepisów prawnych powołanych w decyzji, pytają, czy mają jakąkolwiek szansę na uzyskanie wyroku sądowego zmieniającego decyzję ZUS. Po wnikliwej analizie bardzo często okazuje się, że jesteśmy w stanie pomóc.

Nie znalazłeś informacji?

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.