MENU

Audyt prawny nieruchomości

Stoisz przed podjęciem decyzji dotyczącej wynajmu biura? Potrzebujesz sprawdzić status prawny konkretnej nieruchomości? Planujesz zakup gruntu pod nową inwestycję, ale nie masz pewności, czy transakcja będzie bezpieczna pod względem prawnym?

Skorzystaj z
naszego
wsparcia

Skorzystaj z audytu prawnego nieruchomości. W jego ramach szczegółowo przeanalizujemy stan prawny budynku, posiadłości lub terenu. Pomoże Ci to uniknąć potencjalnych problemów przy zakupie lub najmie oraz dodatkowych kosztów w przyszłości. Zadbamy również o Twoje interesy reprezentując Cię w ramach negocjacji umownych przy konkretnej transakcji.

W ramach audytu sprawdzimy:

księgi wieczyste

ewentualne zaległości z płaceniem czynszu administracyjnego i podatków

oznaczenie nieruchomości w ewidencji gruntów

przeznaczenie nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego

objęcie nieruchomości decyzją konserwatora zabytków

decyzje środowiskowe dotyczące nieruchomości

toczące się postępowania względem nieruchomości

umowy dotyczące nieruchomości

inne obciążenia nieruchomości

Proces zakupu lub najmu
nieruchomości wydaje Ci się
skomplikowany?

Nieruchomości to nie tylko lokale mieszkalne, ale także lokale usługowe i biurowe, magazyny, hale produkcyjne czy też grunty. Decydując się na kupno lub najem nieruchomości pod inwestycję czy prowadzenie działalności zależy Ci przede wszystkim na tym, by nieruchomość nadawała się do planowanego przedsięwzięcia oraz by mieć pewność co do warunków umownych transakcji.

Oprócz usług przygotowania lub analizy dokumentacji związanej z kupnej lub najmem nieruchomości oferujemy także usługi audytowe by upewnić się, czy wybrane miejsce odpowiada planowanej inwestycji. Prześledzimy sytuację zagospodarowania przestrzennego, sprawdzamy dostęp do mediów oraz nawierzchni drogowej, a także wykryjemy potencjalne problemy z ochroną konserwatorską. Nie dopuścimy, by nagłe niespodzianki stanęły na drodze do Twojej inwestycji.

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact