MENU

Wsparcie biznesu internetowego

Kiedy otwierasz sklep internetowy lub rozwijasz inny biznes w sieci, odpowiadasz za przygotowanie obowiązkowego zestawu dokumentów i procedur. Wymóg ten kontrolują takie organy państwowe jak UOKiK i UODO. A co jeśli nie masz pewności, jakie konkretnie dokumenty należy przygotować? A może obawiasz się, że rozwiązania wdrożone kilka lat temu są już nieaktualne? W DKLAW pomożemy Ci także stworzyć regulamin serwisu czy aplikacji, nawet najbardziej innowacyjnych.

Aby pomóc rozwijać Ci sklep internetowy przeprowadzimy jego szczegółowy audyt pod względem prawnym i przygotujemy dokumentację niezbędną do prowadzenia działalności e-commerce. Jeśli świadczysz usługi w modelu SaaS lub stworzyłeś aplikację mobilną zadbamy o niezbędne regulaminy - zgodne z prawem i bieżącą praktyką rynkową.

Zamów pakiet
dokumentów
wymaganych
dla biznesu
e-commerce

Każdy przedsiębiorca prowadzący sklep online lub inną działalność w Internecie zobowiązany jest dostosować swój biznes do obowiązujących wymogów prawnych. By Ci to ułatwić, stworzymy spersonalizowany pakiet dokumentów dopasowany do specyfiki Twojej firmy. Taki zestaw pozwoli Ci uniknąć potencjalnych nieprawidłowości, które mogłyby skutkować karami finansowymi od UOKiK i innych organów. My dopilnujemy formalności, a Ty skupisz się na rozwoju działalności. Brzmi dobrze?

W ramach usługi przygotujemy dla Ciebie:

regulamin sklepu internetowego lub serwisu

dostosowaną treść banerów i checkboxów

warunki płatności

warunki reklamacji i prawa odstąpienia od umowy

politykę prywatności

politykę plików cookies

Działaj profesjonalnie i zapobiegaj
nieprawidłowościom

Chcesz się upewnić, że stworzona przez Ciebie aplikacja, sposób sprzedaży produktów czy świadczenia usług w modelu Saas lub prowadzony serwis internetowy spełniają wymogi prawne? Przeprowadzimy skrupulatny audyt Twojego biznesu online, zidentyfikujemy wszelkie nieprawidłowości i doradzimy jak je usunąć. My dopilnujemy formalności prawnych, a Ty skupisz się na optymalizacji przychodów i rozwoju działalności. Brzmi dobrze?

W ramach usługi:

przeprowadzimy rzetelną analizę prawną Twojej aplikacji mobilnej, usług świadczonych w modelu Saas lub serwisu internetowego

zweryfikujemy Twoją działalność pod kątem ochrony danych osobowych oraz klauzul niedozwolonych w przypadku rozwiązań kierowanych do konsumentów

zapewnimy doradztwo oraz opracujemy prawne aspekty działalności w modelu B2B, B2C lub C2C

pomożemy chronić Twoją domenę internetową, warstwę informatyczną Twojej aplikacji lub serwisu oraz wygląd i działanie graficznego interfejsu użytkownika (tzw. look and feel)

stworzymy niezbędne dokumenty w tym regulaminy świadczenia usług drogą elektroniczną oraz regulaminy aplikacji mobilnych i platform internetowych

wyeliminujemy istniejące błędy, zapewnimy zgodność z wymogami prawnymi oraz doradzimy jak mitygować ryzyka

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact