MENU

Obsługa prawna spółek handlowych

Oferujemy kompleksowe usługi związane z funkcjonowaniem spółek handlowych - polskich i międzynarodowych. Zajmujemy się m.in. zakładaniem, przekształcaniem i likwidacją spółek, tworzeniem odpowiedniej dokumentacji i umów oraz dokonywaniem zmian w strukturze działalności.

Doświadczony
zespół kluczem
do sukcesu

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu polskiego i brytyjskiego prawa spółek, dlatego kładziemy duży nacisk na współpracę międzynarodową. Współdziałamy z partnerami odpowiedzialnym za obsługę księgowo-podatkową przedsiębiorstw oraz współpracujemy z izbami handlowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić fachową i kompleksową opiekę nad Twoją firmą.

Obszary naszej
specjalizacji

Rejestracje

Zmiany korporacyjne

Umowy korporacyjne

Przekształcenia

Likwidacje

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact