MENU

Umowy z partnerami biznesowymi i pracownikami

Niejednokrotnie od treści danej umowy może zależeć los projektu, inwestycji czy przedsiębiorstwa. Jeśli zatem przymierzasz się do ważnego przedsięwzięcia, warto najpierw skontaktować się z nami celem sporządzenia, przeanalizowania lub negocjacji niezbędnych umów.

Skorzystaj z
naszego wsparcia

Zapewne nie masz wystarczająco dużo czasu i informacji, by starannie przygotowywać umowy, które zapewnią należytą ochronę Twoich interesów. Skorzystaj z naszego wsparcia - oferujemy usługę sporządzania i opiniowania wszelkich umów, z jakimi mają do czynienia przedsiębiorcy na różnych etapach rozwoju firmy. W zakresie naszych kompetencji znajdują się m.in.:

umowy o świadczenie usług i licencyjne

umowy dotyczące zbycia udziałów w spółce

umowy współpracy i B2B

umowy NDA (Non-Disclosure Agreement)

umowy agencyjne

umowy dystrybucyjne

umowy o pracę

umowy wdrożeniowe

umowy dotyczące nieruchomości i w procesie budowlanym

Doradzimy
i rozwiejemy
wszystkie Twoje
wątpliwości

Oprócz sporządzania i opiniowania umów, statutów i innych dokumentów pomagamy przy negocjacjach zapisów, a także doradzamy, jak wypowiedzieć umowę lub od niej odstąpić. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa umów i reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych w tym obszarze.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że każda sporządzona lub zweryfikowana przez nas umowa należycie i w wyczerpujący sposób chroni i reprezentuje Twoje interesy.

Pomożemy Ci uniknąć błędów i potencjalnych nieporozumień z drugą stroną umowy, a także negatywnych konsekwencji związanych z „nadinterpretacją” zapisów kontraktu. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania odnośnie treści umowy i zasugerujemy obszary do ewentualnej negocjacji, by zagwarantować bezpieczeństwo transakcji.

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact