MENU

Rejestracja ASI dla funduszy PE/VC

Jesteś gotowy na prowadzenie własnej spółki inwestycyjnej? Wiesz jak lokować kapitał w nowe, obiecujące przedsięwzięcia? Zależy Ci na tym, żeby działać pod regulacyjnym parasolem Komisji Nadzoru Finansowego i uniknąć surowych kar za zarządzanie cudzymi środkami?

Rozważ naszą
ofertę rejestracji
Alternatywnej
Spółki Inwestycyjnej

Pomożemy Ci założyć i zarejestrować ASI przeznaczoną dla instytucji zbiorowego inwestowania typu Private Equity oraz Venture Capital. Na pierwszych konsultacjach wyjaśnimy Ci, dlaczego jest ona prostszą i bardziej opłacalną formą od tradycyjnych funduszy inwestycyjnych. W dalszych krokach pomożemy Ci wybrać najlepszą strukturę dla Twojego przedsięwzięcia oraz zaplanujemy i zrealizujemy proces umieszczenia spółki w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Z nami nie musisz zawracać sobie głowy formalnościami - zajmiemy się wszystkimi procedurami.

W ramach współpracy:

ustalimy najkorzystniejszą strukturę spółki inwestycyjnej

pomożemy wypracować politykę i strategię inwestycyjną spółki

opracujemy umowę lub statut spółki

skoordynujemy proces reprezentując Cię przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Krajowym Rejestrem Sądowym

doprowadzimy do wpisania spółki do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego

poinformujemy o wszelkich obowiązkach porejestracyjnych i wesprzemy w działalności inwestycyjnej

Po dokonaniu rejestracji oferujemy Ci bieżącą obsługę Twojej Alternatywnej Spółki Inwestycyjnej. W jej ramach otrzymasz od nas wsparcie przy tworzeniu niezbędnej dokumentacji wewnętrznej* oraz potrzebnych umów inwestycyjnych. Z naszą pomocą skupisz się na tym, co dla ASI najważniejsze - na dokonywaniu zyskownych inwestycji.

*takiej jak wniosek o uznanie za klienta profesjonalnego, czy procedury z zakresu RODO i AML

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact