MENU

Chroń swoją
firmę z nami

Jako zespół DKLAW świadczymy usługi jedynie dla firm, przedsiębiorców indywidualnych i organizacji non-profit. Wspieramy Klientów m.in. w zakresie funkcjonowania ich spółek handlowych, podpisywanych umów, bieżącego doradztwa prawnego czy odzyskiwania należności. Oferujemy trzy formy współpracy: jednorazową konsultację, stałą obsługę prawną oraz konkretne produkty prawne. Nasz główny cel to zapewnienie bezpieczeństwa Twojej firmie.

Gwarantujemy Ci wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy od ponad dziecięciu lat cieszą się zaufaniem przedsiębiorstw działających na rynkach polskim i zagranicznych. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jednorazowa
konsultacja

Jesteś przedsiębiorcą, ale gubisz się w prawie podatkowym? Szukasz pomocy w rozwiązaniu konfliktu z kontrahentem? A może stoisz przed podjęciem ważnej decyzji biznesowej i potrzebujesz porady prawnej? Jeśli tak, zacznij od konsultacji, która często jest pierwszym krokiem do stałej obsługi prawnej.

Dzięki konsultacji z naszym zespołem:

Pomimo, że zapewne nie jesteś prawnikiem, wymaga się od Ciebie jako od przedsiębiorcy kompleksowej znajomości prawa regulującego Twoją działalność gospodarczą. Nasz zespół pomoże Ci odnaleźć się w gąszczu niezrozumiałych przepisów. Bieżąca obsługa prawna to przede wszystkim dbanie o Twoje bezpieczeństwo i spokój. Opiera się na modelu subskrypcyjnym, z którym wiążą się wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej firmy.

Dlaczego warto wybrać stałą obsługę prawną?

Stała opieka - elastyczne zasady

Jesteśmy tu dla Ciebie. Dlatego w ramach modelu subskrypcyjnego gwarantujemy Ci bezpieczeństwo prawne i pakiet godzin do wykorzystania w danym miesiącu. Wybrany pakiet możesz łatwo dostosować do swoich bieżących potrzeb.

Opiekun do Twojej dyspozycji

W ramach stałej współpracy przydzielimy Ci dedykowanego Opiekuna, który najlepiej będzie orientował się w Twoich zapotrzebowaniach i sytuacji biznesowej. Dzięki temu możemy służyć Ci pomocą zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Dostęp do szeregu specjalistów

Korzystając z usług naszego zespołu, otrzymujesz profesjonalną pomoc poprzez dostęp do szerokiego grona specjalistów z różnych dziedzin prawa. W razie potrzeby Twój Opiekun skoordynuje prace w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób.

Nasz zespół oferuje usługi prawne na każdym etapie rozwoju Twojej działalności. Aby ułatwić Ci korzystanie z nich w zależności od bieżących potrzeb, podzieliliśmy je na samodzielne produkty prawne, z których możesz korzystać doraźnie:

Przygotowanie struktury prawno-podatkowej

Obsługa prawna spółek handlowych

Umowy z partnerami biznesowymi i pracownikami

Wdrożenie RODO i compliance w firmie

Rejestracja ASI dla funduszy PE/VC

Wsparcie biznesu internetowego

Audyt i wdrożenie pakietu IP

Audyt prawny nieruchomości

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact