MENU

Przygotowanie struktury prawnej firmy

Kierujesz działalnością gospodarczą wchodzącą w skład struktury międzynarodowej i chcesz legalnie świadczyć usługi pomiędzy spółkami? Należysz do grupy spółek kapitałowych i nie nadążasz za zmieniającymi się regulacjami? A może zastanawiasz się, jak Twoje dochody będą opodatkowane w danym kraju?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową usługę wsparcia prawno-podatkowego przeznaczoną dla firm krajowych i zagranicznych

Opracujemy strukturę prawną optymalną dla Twojego przedsiębiorstwa, zidentyfikujemy potencjalne ryzyko kar przy transakcjach międzynarodowych i zaproponujemy rozwiązania, które ułatwią rozliczenia podatkowe Twojej firmie i umożliwią optymalizację zysków. W ramach usługi:

wdrożymy sprawdzone rozwiązania i przygotujemy konieczne dokumenty

zminimalizujemy ryzyko nieprawidłowości

ułatwimy Ci rozliczenia podatkowe

udzielimy wsparcia podatkowego przy transakcjach międzynarodowych

opracujemy najkorzystniejszą strukturę prawno-podatkową dla Twojej firmy

przygotujemy konieczne dokumenty, takie jak umowy pomiędzy podmiotami powiązanymi

Ogranicz ryzyka
prawno-podatkowe
i zachowaj zyski
w firmie

Korzystając z naszych usług zminimalizujesz ryzyko związane z prowadzeniem działalności o charakterze krajowym i międzynarodowym. Pomożemy Ci wypracować odpowiednią strategię działania. Pokażemy Ci, jak uniknąć problemów ze strony organów podatkowych w poszczególnych krajach. Zagwarantujemy Ci maksymalną przejrzystość i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz, skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie drogą e-mailową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paulina Jachna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą PAULINA JACHNA Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 1, 31-511 Kraków, NIP: 6832107384, REGON: 384781936. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact