MENU

Poznajmy się
bliżej

Nasza kancelaria prawna jest inna niż wszystkie. Nie powielamy utartych schematów typowego prawnika w garniturze. Nie używamy niezrozumiałego żargonu i nie żonglujemy łacińskimi terminami. Naszym zadaniem jest ułatwianie Ci życia i prowadzenia firmy. Przyświeca nam jeden cel - sukces Twojego przedsiębiorstwa. Działamy z Tobą i dla Ciebie, torując drogę do harmonijnego rozwoju Twojego biznesu w zgodzie z prawem.

Historia
Kancelarii

Przekonaj się, dlaczego warto
nam zaufać.

kiedyś

Kancelaria DKLAW powstała w 2016 roku, kiedy to radczynie prawne Paulina Jachna (wcześniej Drzewiecka) oraz Marta Kwiatkowska połączyły swoje doświadczenie z różnych dziedzin prawa, aby kompleksowo wspierać klientów. Wcześniej, podczas pobytu w Londynie Paulina doradzała zarządom spółek działających w branży finansowej i inwestycyjnej i zdobyła kwalifikację przy The Chartered Governance Institute. Współpracowała także z działami korporacyjnymi spółek brytyjskich notowanych na London Stock Exchange oraz dostawcami usług korporacyjnych, takich jak Capita Asset Services i Throgmorton. Marta z kolei poznawała tajniki RODO na studiach podyplomowych z ochrony danych osobowych, równocześnie świadcząc usługi audytu i wdrożenia w tym zakresie.

dziś

Teraz wraz z pozostałymi członkami zespołu Paulina i Marta dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać firmy takie, jak Twoja. Ze względu na naszą historię specjalizujemy się w prawie spółek, prawie brytyjskim, branży new tech i inwestycyjnej. Stawiamy na nowoczesne zarządzanie i przejrzystą komunikację. Stale się rozwijamy, aby dotrzymywać kroku dynamice sektorów, w których działają nasi klienci.

Działamy nie jako zleceniobiorcy wykonujący polecenia klientów, a jako ich równorzędni partnerzy biznesowi, wykorzystując swoje kompetencje, by wspólnie rozwijać przedsiębiorstwo we właściwym kierunku.

Wartości

Sprawdź, jakimi wartościami
się kierujemy.

innowacyjność

Męczy Cię współpraca z wypalonymi zawodowo partnerami, którzy wciąż korzystają z przestarzałych metod i narzędzi, by rozwiązywać problemy nowoczesnego biznesu? My też uważamy, że to bez sensu. Dlatego stawiamy na innowacyjność i elastyczność i nie boimy się szukania nowych dróg. Korzystamy z technologii, które umożliwiają sprawne zarządzanie współpracą w nowoczesnym środowisku biznesowym. Spotkania online to już standard, a istniejące na rynku rozwiązania dostarczają szereg prostych, a zarazem efektywnych funkcji.

biznesowe podejście

Działamy w interesie przedsiębiorstw, a biznes rządzi się swoimi prawami. Dlatego we współpracy z naszymi klientami także wykorzystujemy biznesowe podejście. W każdym projekcie planujemy strategię działania, analizujemy potencjalne ryzyko i koordynujemy przebieg całego procesu. Jak nikt inny rozumiemy przedsiębiorców. Pojmiemy Twój punkt widzenia, a na pierwszym miejscu postawimy osiągnięcie Twoich celów biznesowych.

zrównoważony rozwój

Rekomendowane przez nas rozwiązania muszą nie tylko dobrze wyglądać na papierze, ale przede wszystkim mają być skuteczne w rozwiązywaniu Twoich problemów, i to w dłuższej perspektywie czasowej. Pomoc, jaką Ci oferujemy, jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby Twojej firmy. Dlatego zawsze zaczynamy współpracę od pogłębionej analizy klienta i specyfiki prowadzonej działalności. W ten sposób mamy pewność, że nasze działania będą długofalowe, a Twoja firma stanie się odporna na potencjalne zagrożenia w przyszłości.

chęć służenia sprawie

Podejmując współpracę z klientami, zobowiązujemy się w pełni zaangażować w ich sprawy. Nie powielamy schematu niedostępnego i wyniosłego prawnika, który zasłania się kodeksami i używa enigmatycznych sformułowań. Wierzymy w prawo z ludzką twarzą. Jasno i klarownie tłumaczymy każde zagadnienie. Odpowiadamy na wszelkie pytania. Zależy nam na Twoim sukcesie nie mniej, niż Tobie i czujemy się współodpowiedzialni za osiągnięcie Twoich celów.

stawiamy na ludzi

W naszej pracy kierujemy się wartościami w stosunku do drugiego człowieka. Kładziemy nacisk na szczerą komunikację, otwartość i życzliwe relacje z naszymi klientami i partnerami. Zawsze bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Uczciwość pomaga nam wspierać również pozytywne środowisko pracy oraz etyczne podejście do podejmowanych decyzji.

Nasz Zespół

Paulina
Jachna

Managing Partner

specjalizacje:

Prawo angielskie i międzynarodowe
Umowy gospodarcze
Prawo spółek
Venture Capital

Marta
Kwiatkowska-Chwałek

Partner

specjalizacje:

RODO
Prawo administracyjne
Umowy gospodarcze

Klaudia
Kozioł

Managing Associate

specjalizacje:

Prawo nowych technologii
E-commerce
Prawo spółek

Ewelina
Nguyen

Managing Associate

specjalizacje:

Prawo własności intelektualnej
Sukcesja przedsiębiorstw
Prawo pracy

Agnieszka
Jarosz

Senior Associate

specjalizacje:

Prawo cywilne i procesowe
Prawo pracy
Ochrona sygnalistów

Anna
Pałys

Collaborative Lawyer

specjalizacje:

Obsługa korporacyjna spółek brytyjskich

Klaudia
Borys

Junior Associate

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact