MENU

Chcesz dokonać konkretnych zmian w swojej spółce, ale potrzebny Ci plan działania? Szukasz wsparcia specjalistów posiadających wiedzę z zakresu prawa, którzy wiedzą, jak zastosować ją w praktyce? A może po prostu potrzebujesz rzetelnego wsparcia przy zmianach w swojej spółce i w kontakcie z Krajowym Rejestrem Sądowym, aby przejść przez cały proces bez zbędnych niespodzianek?

Skup się na
skutecznym
zarządzaniu,
nam pozostaw
formalności

Skorzystaj z naszej pomocy przy wprowadzaniu zmian zarządu, kapitału oraz umowy spółki lub statutu. Każdy proces rozpoczynamy od kompleksowej oceny potencjalnych zagrożeń i analizy korzyści. Następnie opracowujemy i realizujemy spójny plan działania, sugerując ulepszenia, które pomogą Ci rozwinąć i wzmocnić biznes. W trakcie korzystania z usługi:

wskażemy najbardziej optymalny sposób na zmianę formy prawnej Twojego przedsiębiorstwa

wyjaśnimy, jakie formalności i obciążenia podatkowe wiążą się z daną decyzją

dopełnimy wszystkich wymaganych formalności

obronimy interesy spółki w sporach między współudziałowcami

zajmiemy się zaprotokołowaniem i zgłoszeniem każdej zmiany

opracujemy nową umowę spółki lub statut

Skorzystaj z
naszej pomocy

Pamiętaj, że niedopełnienie wszystkich obowiązków wynikających z przepisów prawa grozi nałożeniem różnorakich kar ze strony organów Państwowych, a w niektórych przypadkach może nawet zablokować funkcjonowanie spółki.

Z nami nie musisz martwić się o terminy i formalności. Gwarantujemy spersonalizowane podejście i skuteczne działanie. Powierzając nam czynności związane z dokonywaniem zmiany zarządu, kapitału lub umowy spółki, możesz skupić się na dalszym rozwoju firmy bez obawy o bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa.

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact