MENU

Zastanawiasz się, jaka forma działalności najlepiej pasuje do obecnej struktury Twojej firmy? Planujesz reorganizację przedsiębiorstwa i szukasz wsparcia specjalistów doświadczonych w tym procesie? Kierujesz podmiotem, który nie spełnia już swojej funkcji?

Chcesz zakończyć działalność swojej spółki? Zastanawiasz się, co będzie korzystniejsze - ogłoszenie upadłości czy likwidacja firmy?

Skorzystaj z naszej pomocy. Szybko i sprawnie rozwiążemy Twoją spółkę, oszczędzając Twój czas i chroniąc majątek. Zasugerujemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twojej sytuacji, by umożliwić Ci zamknięcie działalności bez ponoszenia strat i zaciągania długów.

Likwidacja
spółek

Z doświadczenia wiemy, że dokonanie likwidacji jest z reguły bardziej opłacalne niż ogłoszenie upadłości biznesu. Jeśli tak jest i w Twoim przypadku, zaplanujemy i przeprowadzimy Cię przez proces postępowania likwidacyjnego.

Doprowadzimy do zamknięcia Twojej spółki i spieniężenia majątku tak szybko, jak to możliwe. Dopilnujemy, aby Twoja spółka została wykreślona z listy rejestru przedsiębiorstw KRS. Zapewnimy również największą możliwą ochronę wierzycieli spółki. Monitorując cały proces likwidacji, ochronimy Cię przed jej ewentualnymi skutkami prawnymi.

Zamknij
działalność bez ponoszenia strat

Służymy Ci radą i wsparciem w trakcie całego procesu likwidacji. Korzystając z naszego doradztwa, unkiniesz podjęcia niewłaściwych decyzji, które mogłyby wywołać negatywne skutki prawne bądź finansowe. Pamiętaj - Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo są naszym priorytetem. W ramach usługi likwidacji:

przeanalizujemy prawną sytuację przedsiębiorstwa

wybierzemy najkorzystniejszy i najbezpieczniejszy proces postępowania

przygotujemy uchwały i ogłoszenia

złożymy stosowne formularze do Krajowego Rejestru Sądowego

dopilnujemy wykreślenia Twojej firmy z rejestru przedsiębiorstw

wesprzemy Cię w zakresie obowiązków polikwidacyjnych

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact