MENU

Chcesz założyć spółkę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Potrzebujesz pomocy przy rejestracji swojej fundacji? Nie czekaj, zgłoś się do nas! Oferujemy kompleksową obsługę prawną w procesie zakładania działalności każdego typu począwszy od spółki z o.o., spółki akcyjnej, spółki komandytowej, spółki komandytowo-akcyjnej, spółki partnerskiej i spółki jawnej czy organizacji non-profit takich jak fundacje i stowarzyszenia.

Rejestracja
spółki

Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zaproponujemy strukturę biznesu dopasowaną do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji spółki, w tym skutecznie reprezentując Cię przed KRS. Wcześniej pomożemy Ci wypracować umowę spółki, która zagwarantuje poszanowanie interesów wszystkich wspólników w sposób zapobiegający wielu potencjalnym konfliktom i niejasnościom.

Jeśli zdecydujesz się na stałą obsługę prawną, będziemy do Twojej dyspozycji o każdej porze gwarantując Ci sprawne wsparcie kompetentnego zespołu prawników. Pomożemy Ci podjąć strategiczne decyzje, które pozytywnie wpłyną na całokształt Twoich dalszych działań biznesowych. Zajmiemy się wsparciem prawnym i podatkowym, a Ty skupisz się na rozwijaniu swojej firmy.

Rejestracja
fundacji lub stowarzyszenia

Pomożemy Ci założyć fundację od podstaw. Zajmiemy się wszystkim - stworzeniem aktu fundacyjnego, statutu oraz innych wymaganych deklaracji. Opracujemy niezbędne umowy, doradzimy wybór najkorzystniejszej formy i poprowadzimy proces rejestracyjny przed KRS.

W ramach bieżącej obsługi po rejestracji zadbamy o bezproblemowe działanie Twojej fundacji, by konsekwentnie realizowała swoje cele statutowe. Dzięki temu będziesz czerpać całkowitą satysfakcję z jej funkcjonowania.

otrzymasz dokumenty założycielskie dostosowane do Twoich potrzeb

zostaniesz pokierowany przez proces rejestracji w KRS

dowiesz się o obowiązkach osób zaangażowanych w fundację lub stowarzyszenie

zrozumiesz jak zarządzać fundacją lub stowarzyszeniem po rejestracji

dotrzymasz wyznaczonych terminów

zapewnisz Twojej organizacji wiarygodność

1

Z kim współpracujemy

3

Kim jesteśmy

4

Aktualności

5

Kontakt

5

Kontakt

1

Who we work with

3

Who we are

4

News

5

Contact

5

Contact